19 results in search
2 photos
5930 N 209 Street Elkhorn NE 68022
$637,800
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,480
Days on Market: 39

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
5718 N 209 Street Elkhorn NE 68022
$618,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 39

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
5930 N 209 Street Elkhorn NE 68022
$94,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 63

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
5718 N 209 Street Elkhorn NE 68022
$78,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 63

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
20545 Hartman Avenue Elkhorn NE 68022
$889,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,969
Days on Market: 61

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
21101 Laurel Avenue Elkhorn NE 68022
$799,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,104
Days on Market: 38

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
21113 Laurel Avenue Elkhorn NE 68022
$798,000
-$11,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,665
Days on Market: 38

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
20501 Ogden Street Elkhorn NE 68022
$659,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,280
Days on Market: 127

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
20617 Hartman Avenue Elkhorn NE 68022
$650,000
-$9,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,280
Days on Market: 79

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
5401 N 205 Street Elkhorn NE 68022
$639,500
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,066
Days on Market: 162

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
21149 Hartman Avenue Elkhorn NE 68022
$536,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,750
Days on Market: 54
Open: 5/16/26 1:30 PM - 3 PM

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
5713 Kestrel Parkway Elkhorn NE 68022
$95,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 190

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
5720 Kestrel Parkway Elkhorn NE 68022
$95,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 190

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
5708 Kestrel Parkway Elkhorn NE 68022
$95,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 191

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
5519 N 205th Street Elkhorn NE 68022
$79,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 136

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
20607 Ogden Street Elkhorn NE 68022
$79,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 136

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
5513 N 205th Street Elkhorn NE 68022
$79,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 136

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
20619 Laurel Avenue Elkhorn NE 68022
$1,051,328
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,833
Days on Market: 156

Updated 17 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment