56 results in search
72 photos
7763 County Road P35 Blair NE 68008
$1,350,000
Beds: 8
Baths: 8
Sq Ft: 5,498
Days on Market: 6

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
78 photos
10208 Cottonwood Creek Boulevard Blair NE 68008
$1,200,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,950
Days on Market: 25

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
85 photos
15499 County Road P10 Blair NE 68008
$1,070,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,757
Days on Market: 9

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
10007 Crystal Lake Drive Blair NE 68008
$949,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,898
Days on Market: 68

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
3570 Golden Eagle Circle Blair NE 68008
$920,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,543
Days on Market: 32

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
4832 Allen Hills Drive Blair NE 68008
$900,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,909
Days on Market: 9
Open: 5/17/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
1024 Stone Creek Drive Blair NE 68008
$750,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 5,033
Days on Market: 11
Open: 5/17/26 2 PM - 4 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
853 Skyline Drive Blair NE 68008
$700,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,906
Days on Market: 12

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
5124 County Road P37 Blair NE 68008
$650,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,293
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
79 photos
1244 Skyline Drive Blair NE 68008
$600,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,476
Days on Market: 6

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
98 photos
1010 S 17 Avenue Blair NE 68008
$599,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,690
Days on Market: 59

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
1013 Mary Beth Circle Blair NE 68008
$525,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,555
Days on Market: 122

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
1154 James Drive Blair NE 68008
$495,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,156
Days on Market: 11

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
354 E Baronage Drive Blair NE 68008
$467,500
-$7,500
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,805
Days on Market: 60

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
4260 Parkview Drive Blair NE 68008
$425,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,880
Days on Market: 17

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
1865 Grant Street Blair NE 68008
$405,000
-$15,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,114
Days on Market: 9

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
2725 Krejci Boulevard Blair NE 68008
$400,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,642
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
1022 S 14th Avenue Blair NE 68008
$399,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,187
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
10724 Oak Park Lane Blair NE 68008
$370,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,752
Days on Market: 80

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1540 Oak Drive Blair NE 68008
$320,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,104
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3083 College Drive Blair NE 68008
$315,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,282
Days on Market: 11

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
202 Hollostone Drive Blair NE 68008
$310,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,396
Days on Market: 54

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1403 Wright Street Blair NE 68008
$299,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,976
Days on Market: 54

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1904 Washington Street Blair NE 68008
$298,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,857
Days on Market: 67

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
812 S 16 Street Blair NE 68008
$290,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,870
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
713 N 12th Street Blair NE 68008
$280,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,885
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
1352 Prospect Avenue Blair NE 68008
$275,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,870
Days on Market: 38

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
256 N 23rd Street Blair NE 68008
$275,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,409
Days on Market: 19

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
1440 Grant Street Blair NE 68008
$274,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,422
Days on Market: 33

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1802 Lincoln Street Blair NE 68008
$250,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,832
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment