200 results in search
71 photos
10955 N 58th Plaza Omaha NE 68152
$1,250,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 4,703
Days on Market: 174

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
444 Riverfront Plaza #1101 Omaha NE 68102
$1,150,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,465
Days on Market: 11
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1427 N 133 Street Omaha NE 68154
$899,800
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 5,007
Days on Market: 9

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
8731 Douglas Street Omaha NE 68114
$759,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,498
Days on Market: 60

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
741 N 89th Plaza Omaha NE 68114
$749,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,466
Days on Market: 9

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
17806 Sawgrass Circle Omaha NE 68136
$615,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,330
Days on Market: 53

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
8415 N 45 Street Omaha NE 68152
$600,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,024
Days on Market: 9
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
667 Dillon Drive Omaha NE 68132
$600,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,326
Days on Market: 10

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
9901 S 176th Street Omaha NE 68136
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,093
Days on Market: 6

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
7105 N 117th Avenue Omaha NE 68142
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,029
Days on Market: 122

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
11120 Pine Plaza Omaha NE 68144
$575,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,635
Days on Market: 51

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
10317 S 188 Street Omaha NE 68136
$560,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,094
Days on Market: 9

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
5606 S 126th Circle Omaha NE 68137
$550,000
Beds: 3
Baths: 6
Sq Ft: 4,740
Days on Market: 4
Open: 5/17/26 4 PM - 6 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
11495 Potter Street Omaha NE 68142
$525,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,340
Days on Market: 36

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
505 Beverly Drive Omaha NE 68114
$499,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,914
Days on Market: 10

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
2515 Country Club Avenue Omaha NE 68104
$495,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,485
Days on Market: 19

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1506 S 118th Street Omaha NE 68144
$495,000
-$20,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,798
Days on Market: 18

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
2520 N 56 Street Omaha NE 68104-9999
$494,900
-$5,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,390
Days on Market: 27
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
16216 Parker Street Omaha NE 68116
$489,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,690
Days on Market: 9

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
16371 W Street Omaha NE 68135
$485,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,313
Days on Market: 2

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
8228 Browne Street Omaha NE 68134
$475,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,914
Days on Market: 13

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3717 S 202nd Street Omaha NE 68022
$475,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,875
Days on Market: 47

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
16650 Redwood Street Omaha NE 68136
$465,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,052
Days on Market: 25
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
7078 Girard Street Omaha NE 68152
$459,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,218
Days on Market: 13

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
17021 Aurora Street Omaha NE 68136
$449,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,428
Days on Market: 37
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
4731 Manchester Drive Omaha NE 68152
$449,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,472
Days on Market: 3

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
17402 Poppleton Avenue Omaha NE 68130
$439,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,669
Days on Market: 19

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
10405 Polk Street Omaha NE 68127
$430,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,076
Days on Market: 9

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
17514 Tibbles Street Omaha NE 68116
$430,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,596
Days on Market: 3

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
5913 N 146 Avenue Omaha NE 68116
$425,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,580
Days on Market: 6

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment