38 results in search
79 photos
8803 OAKDALE Court Plattsmouth NE 68048
$965,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,563
Days on Market: 13

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
8862 Greenwood Road Plattsmouth NE 68048
$799,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,688
Days on Market: 3

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
9218 Bellvue Circle Plattsmouth NE 68048
$729,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,817
Days on Market: 30

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
620 ROCK BLUFF Road Plattsmouth NE 68048
$710,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,257
Days on Market: 17

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
8443 Century Court Murray NE 68409
$650,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,931
Days on Market: 3
Open: 5/23/26 2 PM - 4 PM

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
1138 Beaver Lake Boulevard Plattsmouth NE 68048
$625,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,040
Days on Market: 56

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
1104 Murray Point Plattsmouth NE 68048
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,404
Days on Market: 61

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
1702 Dunbar Drive Plattsmouth NE 68048
$499,950
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,312
Days on Market: 72

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
4119 Bull Frog Bay Drive Union NE 68455
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,689
Days on Market: 5

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
8616 Emerson Road Plattsmouth NE 68048
$469,500
-$10,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,829
Days on Market: 86

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
9500 Dawn Drive Plattsmouth NE 68048
$465,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,913
Days on Market: 31

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
8887 Verdon Circle Plattsmouth NE 68048
$439,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,720
Days on Market: 4

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1401 Beaver Lake Boulevard Plattsmouth NE 68048
$425,000
-$14,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,158
Days on Market: 37

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
1001 Beaver Lake Boulevard Plattsmouth NE 68048
$385,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,054
Days on Market: 30

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1206 Beaver Court Plattsmouth NE 68048
$350,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,020
Days on Market: 3

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
424 SHERMAN Avenue Nehawka NE 68413
$207,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,525
Days on Market: 5

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
2510 Murray Road Plattsmouth NE 68048
$179,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,313
Days on Market: 96

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
402 N davis Avenue Murray NE 68409
$177,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,837
Days on Market: 17

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
8301 Auburn Road Plattsmouth NE 68048
$105,000
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 980
Days on Market: 20

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
71 photos
914 Beaver Lake Boulevard Plattsmouth NE 68048
$880,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,228
Days on Market: 261

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
88 photos
918 Adams Court Plattsmouth NE 68048
$850,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,159
Days on Market: 59

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
76 photos
922 Beaver Lake Boulevard Plattsmouth NE 68048
$845,000
Beds: 3
Baths: 3