34 results in search
49 photos
512 Deep Water Bay Lincoln NE 68527
$1,250,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,587
Days on Market: 110

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
10231 Starlight Bay Lincoln NE 68527
$1,125,000
-$25,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,918
Days on Market: 96

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
245 N 148Th Street Lincoln NE 68527
$980,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,004
Days on Market: 275

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
1900 N 129th Street Lincoln NE 68527
$975,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,977
Days on Market: 54

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
941 N 104th Street Lincoln NE 68527
$850,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,802
Days on Market: 75

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
848 Dartford Lane Lincoln NE 68527
$689,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,170
Days on Market: 68
Open: 5/16/26 12 PM - 5 PM,
5/17/26 12 PM - 5 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
10930 Grantham Drive Lincoln NE 68527
$673,725
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,178
Days on Market: 96

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
427 Deep Water Drive Lincoln NE 68527
$650,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,428
Days on Market: 65

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
720 Regiment Road Lincoln NE 68527
$640,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,385
Days on Market: 19

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
921 N 105th Street Lincoln NE 68527
$639,950
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,258
Days on Market: 96

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
615 N 106th Street Lincoln NE 68527
$630,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,680
Days on Market: 114

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
443 Deep Water Drive Lincoln NE 68527
$619,950
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,248
Days on Market: 32

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
929 N 106Th Street Lincoln NE 68527
$575,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,872
Days on Market: 29
Open: 5/17/26 4:30 PM - 5:30 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
1224 N 100th Street Lincoln NE 68527
$545,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,953
Days on Market: 24
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
10730 Majestic Lane Lincoln NE 68527
$445,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,816
Days on Market: 5

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
10741 Majestic Lane Lincoln NE 68527
$442,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,792
Days on Market: 33

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
10514 Majestic Lane Lincoln NE 68527
$436,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,880
Days on Market: 128
Open: 5/16/26 12 PM - 5 PM,
5/17/26 12 PM - 5 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
10520 Majestic Lane Lincoln NE 68527
$436,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,760
Days on Market: 128

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
425 N 105th Street Lincoln NE 68527
$419,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,584
Days on Market: 186
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
435 N 105th Street Lincoln NE 68527
$419,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,584
Days on Market: 53

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
10856 Legends Lane Lincoln NE 68527
$400,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,687
Days on Market: 376

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
10832 Legends Lane Lincoln NE 68527
$400,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,687
Days on Market: 252

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
10838 Legends Lane Lincoln NE 68527
$400,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,687
Days on Market: 252

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
10850 Legends Lane Lincoln NE 68527
$400,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,687
Days on Market: 252

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
10862 Legends Lane Lincoln NE 68527
$397,000
-$3,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,687
Days on Market: 23
Open: 5/16/26 1:30 PM - 2:30 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
531 White Cap Bay Lincoln NE 68527
$1,279,973
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,285
Days on Market: 15

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
815 N 104th Street Lincoln NE 68527
$850,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,665
Days on Market: 11
Open: 5/16/26 12 PM - 5 PM,
5/17/26 12 PM - 5 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
4621 N 176th Street Lincoln NE 68527
$675,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,981
Days on Market: 15

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
545 N 106th Street Lincoln NE 68527
$619,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,102
Days on Market: 40

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
705 N 106th Street Lincoln NE 68527
$614,950
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,561
Days on Market: 109

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment